Bona - Sala weselnaWesela i Przyjęcia OkolicznościoweRestauracja i BarPokojeAktualnościGaleriaKontakt
Sala bankietowa Bona to doskonałe miejsce na organizację wesel oraz wszelkiego rodzaju przyjęć rodzinnych, jak i firmowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie organizacji powyższych imprez.


Wesela

Dzień ślubu pozostanie w pamięci Nowożeńców na całe życie. Dla rodziny i znajomych będzie to znakomita okazja do udanej zabawy. My zrobimy wszystko, aby ta chwila kojarzyła się Państwu z radością i szczęściem.
Oferta weselna obejmuje:
- wyśmienite menu w atrakcyjnej cenie od 290 zł za osobę a w nim:
 * 5 dań gorących (dwie zupy i 3 dania główne serwowane porcjowo i na półmiskach); przekąski zimne i sałatki; napoje niegazowane i gazowane (1,5 l na osobę łącznie), woda mineralna niegazowana w dzbankach, aromatyczna kawa i herbata.
- możliwość wzbogacenia menu o stół staropolski, uginający się od wiejskich wyrobów wędliniarskich, jak i o stół biesiadny oferujący dania na gorąco (kartacze, bigos, kiszka ziemniaczana, żeberka i wiele innych) - za dodatkową opłatą,
- przepiękną, klimatyzowaną salę bankietową na 170 os. wyposażoną w duży parkiet,
- apartament dla Nowożeńców w prezencie na Noc Poślubną,
- zakup alkoholu w cenach hurtowych bez marży gastronomicznej,
- duży parking i bezpłatny postój autokarów jak i samochodów Gości weselnych,
- możliwość organizacji poprawin- za dodatkową opłatą,
- miłą i profesjonalną obsługę, która zadba o wygodę i komfort wszystkich Weselników


Zachęcamy do organizacji poprawin w cenie od 70 zł za osobę.


Przyjęcia okolicznościowe

Oprócz przyjęć weselnych zapraszamy również do organizacji wszelakich imprez okolicznościowych, których celebracja w naszej Restauracji to gwarancja dobrej kuchni, przyjaznej atmosfery i niezapomnianych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Szczególnie polecamy organizację:

- chrzcin
- komunii
- urodzin, imienin
- styp
- obiadów firmowych
- studniówek i bali gimnazjalnych
- oraz wielu innych imprez, które dzięki nam staną się momentami pełnymi radości i zadowolenia.

Na antresoli znajduje się dodatkowa sala bankietowa, z punktem widokowym na główną restaurację. Miejsce jest przystosowane dla grup do 50 osób.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Sali Weselnej Bona oraz dokonania rezerwacji terminów i ustalenia indywidualnych warunków realizacji zleceń.