Bona - Sala weselnaWesela i Przyjęcia OkolicznościoweRestauracja i BarPokojeAktualnościGaleriaKontakt
Restauracja

Zapraszamy do pięknych i przytulnych wnętrz naszej Restauracji, w której serwujemy zarówno tradycyjne dania regionalne, jak i potrawy kuchni europejskiej. Restauracja Bona to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą zjeść smacznie i niedrogo. Znajdą u nas Państwo profesjonalną i miłą obsługę, będącą gwarancją zadowolenia z oferowanych usług. Naszą dewizą jest zdrowa żywność oraz „smak jak u mamy”.
Polecamy Państwu zestawy obiadowe w cenie od 20,00 zł, przygotowywane codziennie ze świeżych produktów i sporządzone według oryginalnych, niepowtarzalnych receptur.
Restauracja Bona to również idealne miejsce do organizowania szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. W przerwie obrad chętnie zorganizujemy serwis kawowy, lunch czy też uroczystą kolację.

Bar

Tuż obok restauracji znajduje się Drink Bar podejmujący swoich Gości szerokim asortymentem napojów alkoholowych, pysznymi deserami, aromatyczną kawą i herbatą oraz przekąskami. Bar stanowi doskonałe miejsce relaksu po ciężkim dniu pracy, a o przyjazny klimat tego miejsca zadba nie tylko miła obsługa, ale również duży kominek, kącik TV oraz odprężająca muzyka mechaniczna, porywająca do zabawy na parkiecie.

Do Restauracji i Baru zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek - nieczynne
Wtorek - Piątek: 9.00 - 17.00
Sobota - Niedziela - przyjęcia okolicznościowe

Obiady na telefon i catering

Oprócz usług gastronomicznych, świadczonych na terenie Restauracji, zapewniamy również „obiady na telefon”. Do skorzystania z tej usługi zachęcamy pracowników pobliskich firm, instytucji i urzędów, jak również osoby oczekujące na odprawy graniczne.

Dodatkowo oferujemy catering nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla firm i instytucji. Zapewniamy dojazd, wynajem naczyń oraz profesjonalną obsługę kelnerską, która w sposób fachowy i dyskretny zadba o każdą uroczystość.